Mówca tak powinien skonstruować przemówienie,

by wyczerpać temat, ale nie wyczerpać słuchaczy
Winston Churchill

Misja

promise

 

Misją Klubu Toastmasters jest stworzenie wspierającego i pozytywnego środowiska nauki, w której każdy członek ma możliwość rozwijania umiejętności komuniacji i pracy w grupie, co z kolei sprzyja rozwojowi pewności siebie i rozwojowi osobistemu.

Bycie Toastmasterem znaczy znacznie więcej niż tylko zobowiązanie do własnego rozwoju. Wszyscy którzy wstępują do klubu Toastmasters podejmują rówież zobowiązanie wobec klubu, jego członków i organizacji jako całości.

Learn More

Zapowiedzi

kalendarz

 

W najbliższą środę, 18 grudnia czeka nas wyjątkowe spotkanie! Cała agenda będzie odwrócona do góry nogami. To znaczy że pożegnamy się na początku, a na koniec powiemy sobie dzień dobry. Mowy zostaną ocenione zanim zostaną wygłoszone, podobnie funkcyjni zdadzą raport z przebiegu spotkania zanim się ono na dobre zacznie. Będzie to niesamowita zabawa i pewne wyzwanie improwizacyjne, zwłaszcza przed mówcami, aby dostosować się do ocen. Zabawa będzie przednia, więc nie może Cię tam zabraknąć!

***

Już teraz zapraszamy na Spotkanie Specjalne „Wyzwól swój naturalny głos”, które odbędzie się 15 stycznia. Warsztat poprowadzi Ada Sieńkowska z Ambasady Głosu. Wstęp wolny.

Learn More

From The Blog

Gdzie:

Szkoła Biznesu
Politechniki Warszawskiej
ul. Koszykowa 79 / Warszawa

Kiedy: Każda środa
od godz. 18.15 do godz. 20.30

Dołącz do Nas, przyjdź na spotkanie,
wstęp dla gości jest bezpłatny

Recent Works